"רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה כמה רחוק הוא יכול להגיע…"

אלברט אינשטיין

"המנצח הוא האדם שחושב שהוא יכול" – הרצאת השראה לחברות וארגונים. 

בספטמבר 2016 מירית חביב, אמא יחידנית בת 47 אמרה שלום למשפחה ולחברים, נפרדה מהעבודה, סגרה את הבית, לקחה את שני הבנים שלה, אז בני 7 ו- 10 וטסה איתם לבד לחצי שנה למזרח הרחוק.

מה שהחל כטיול משפחתי הפך לחוויה מעצימה: איך יוצאים לדרך, איך מתכוננים ואיזה "ארגז כלים" לוקחים? מה קורה לנו כשאנחנו נתקלים בסיטואציות חדשות, לא מוכרות, נעימות בדרך כלל אבל גם קשות ומאתגרות? איך מנווטים את הדרך פיזית במקומות חדשים ואיך מוצאים את אותו השביל שכולם יחד יכולים לפסוע בו בבטחה ובאושר? – אלו הן רק חלק קטן מהסיטואציות איתן התמודדה מירית לפני, תוך כדי ואחרי המסע.

בהרצאה סוחפת, מלאת עניין, הומור ותמונות מרהיבות, מתארת מירית את המסע החיצוני והפנימי שעברו, מטבלת בסיטואציות משעשעות ולא מתעלמת מהמצבים, הדילמות והקשיים הכרוכים במסע שכזה, מסע שהוא משל למקום העבודה שלכם: איך לגרום לעובדים להעז, לא לפחד מהצלחה, לעבוד בעבודת צוות ולהגיע ליעד !

בהרצאתה מלמדת מירית איך תכנון נכון ועבודת צוות יכולים להביא לתוצאות מדהימות, משלבת כלים פרקטיים להתמודדות עם שינוי והסתגלות לאתגרים משתנים, מוסיפה טיפים למי שחולם על טיול שכזה ומעל לכל מהווה השראה אמיתית לאומץ, יכולת אישית והצלחה.

המנצח הוא האדם שחושב שהוא יכול – הרצאת השראה לחברות וארגונים.